Nauczyciele

Nauczyciele szkoły „Mój Chiński” to rodowici Chińczycy wykształceni w dziedzinie nauczania języka. Wszyscy nauczyciele posługują się językiem angielskim jak i polskim.

Lektorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu chińskiego a także ogromny entuzjazm co przekłada się na to iż traktują nauczanie jako ich życiową misję.

Lektorzy są bardzo aktywni podczas kursów, starają się przekazać jak najwięcej wiedzy i zarazem stworzyć miłą atmosferę. Przyjemność uczestniczenia w lekcji dla studenta to ogromna przyjemność dla naszych lektorów.

Do każdej lekcji nauczyciele przygotowują właściwe materiały przeróżnego rodzaju jak nagrania mp3 z wymową, tekstami, filmy czy fizyczne gadżety kultury chińskiej pobudzające wyobraźnię.