Kursy chińskiego

Zapisz się na wybrany kurs chińskiego w naszej szkole i poznaj urzekającą, wciąż egzotyczną dla Polaków kulturę Wschodu. Zajęcia prowadzą native speakerzy posługujący się również językami angielskim oraz polskim. Oferujemy zajęcia dla dzieci od wieku niemowlęcego, od lat czterech, dla młodzieży i dorosłych. Polecamy również odmianę biznesową, która z uwagi na wzrost znaczenia Chin w światowej ekonomii cieszy się coraz większą popularnością.

Udowodnimy ci, że trudność języka mandaryńskiego (tej właśnie odmiany nauczamy) to jedynie stereotyp. Nasi słuchacze z sukcesami stawiali swoje pierwsze kroki w komunikacji już po kilku tygodniach nauki. Teraz nadszedł czas na ciebie. Spróbuj swoich sił na kursie chińskiego w naszym centrum językowym. Poznaj naszą ofertę i złóż formularz zgłoszeniowy.

Dla dorosłych i młodzieży

Zapraszamy na nie słuchaczy od 13. roku życia. Oferujemy naukę na trzech różnych poziomach zaawansowania. Po A i A1 można się porozumiewać, po B i B1 czytać pisma, a po C i C1 przystąpić do egzaminu kończącego się certyfikatem.

Więcej

Dla dzieci

Oferujemy naukę dla małych słuchaczy w dwóch grupach wiekowych: 4-6 lat oraz 10-13 lat. Najefektywniej chłoniemy język obcy w najmłodszych latach życia. Ważne jest jednak, aby dobrać odpowiednie metody dydaktyczne.
Więcej

Dla firm

Pracujesz w firmie, w której będziesz musiał kontaktować się z azjatyckimi kontrahentami? A może czekają cię wyjazdy na delegacje do Chin? Poznaj naszą ofertę nauki w siedzibie twojej firmy.

Więcej

W biznesie

Kontakty ekonomiczne między Europą a Chinami to głównie eksport lub import towarów. Jeśli twoja praca będzie wymagała negocjacji i mediacji w tym języku, zapisz się na „Kurs chińskiego w handlu”.

Więcej

Indywidualnie

Nasi lektorzy w pełni odpowiedzą na potrzeby słuchaczy, którzy potrzebują nauki samodzielnej oraz zajęć z lektorem bez udziału grupy. Dostosujemy materiały do twojego poziomu.

Więcej

Dla niemowląt

Jeśli twoje dziecko codziennie przez kilka godzin będzie słuchało języka chińskiego, na przykład podczas zabaw z nianią, szybko przyswoi go w formie naturalnej, jak mowę ojczystą. Postaw na tę najskuteczniejszą metodę nauki od najmłodszych lat.

Więcej

Bezpłatny kurs chińskiego

Do końca lipca trwa promocja dla pierwszych dwudziestu osób, które zapiszą się na nasz kurs. Wówczas zyskają 50-procentową zniżkę. To dofinansowanie z budżetu Unii Europejskiej.

Więcej

Top